záleží nám na budoucnosti našich dětí a respektujeme svět, ve kterém žijeme, snažíme se být laskaví k naší planetě a k těm, kteří tu s námi žijí

vědomí

Snažíme být co nejudržitelnější, ale žádný obchod nebo značka nikdy nemůže být skutečně udržitelná. Ne ze 100 procent. Lepší slovo k popisu naší půjčovny může být ''vědomí''. Všechno, co nabízíme a co děláme, se snažíme dělat vědomě..

Snažíme se ukázat spotřebitelům, že existují udržitelnější možnosti a způsoby, aniž bychom byli povýšení nebo předstírali, že víme všechno. Doufáme, že inspirujeme rodiny, k tomu aby se více rozhodovaly, a ukážeme jim produkty a alternativy, které jsou šetrné k přírodě a dětem.

kontakt

Péče o zákazníky
V případě dotazů ohledně vaší objednávky, velikosti nebo dotazů na produkty pošlete prosím e-mail na adresu info@bouandslun.com, odpovíme vám co nejdříve během doby, Út-Čt 11.00-17.00
Email: info@bouandslun.com
Mobil: +420 775 071 600

šťastná planeta - šťastné děti

Oblečení a doplňky Bou pro kojence a novorozence nabízejí širokou škálu produktů, které přivítají na světě nové členy rodiny. Většina oblečení je unisex a je vybrána tak, aby byla odolná, udržitelná a dědičná, ale také aby byla pohodlná, hravá a dobře vypadající s čistým a jednoduchým designem.

Bou miluje kvalitní udržitelné dětské značky. Děti rostou tak rychle a dětské značky jako Bobo Choses, Gray Label atd. vyrábějí velmi kvalitní věci, kterým chceme (nejen těm) dát druhý život tím, že je budeme půjčovat z rodiny do rodiny.

Výroba textilu vydává více uhlíku než mezinárodní lety a námořní doprava dohromady. Jednoduchý závěr je, že produkce je příliš velká a výroba je nešetrná. Místo toho, abychom kupovali vše nové, můžeme trochu pomoci recyklací a opětovným použitím položek, speciálně pro naše nejmenší. Mnohé z těchto oděvů se nosí jen několikrát, než z nich miminka vyrostou, takže jsou stále v dokonalém stavu a připraveny na druhé kolo.

odeslání

Všechny objednávky expedujeme do 2-5 dnů (úterý – čtvrtek), s výjimkou období špičky (Vánoce), kde to může trvat déle. K zasílání využíváme Zásilkovnu. Můžete také využít osobní vyzvednutí/vrácení dle domluvy na Vinohradech, Praha.

vrácení

Není potřeba vypisovat adresu na krabici, štítek s adresou vytiskne a nalepí obsluha výdejny.
Jednoduše odnesete balík na jakékoliv výdejní místo Zásilkovny, kde obsluze nahlásíte, že si přejete odeslat vratku na BOUANDSLUN, identifikační číslo – 99468477. Obsluha si vytiskne štítek a ten nalepí na krabici, vy obdržíte potvrzení o předání zásilky.
Po domluvě je možné balíček s nadpisem BOUANDSLUN odnést na adresu:
Kartotéka, Fibichova 7, Praha 130 00
Po – Pá 11:30 - 19:00