záleží nám na budoucnosti našich dětí a respektujeme svět, ve kterém žijeme, snažíme se být laskaví k naší planetě a k těm, kteří tu s námi žijí

vědomí

Bou není sponzorováno značkami, které půjčuje, protože většina našich položek je z druhé ruky.
Snažíme být co nejudržitelnější, ale žádný obchod nebo značka nikdy nemůže být skutečně udržitelná. Ne ze 100 procent. Lepší slovo k popisu naší půjčovny může být ''vědomí''. Všechno, co nabízíme a co děláme, se snažíme dělat vědomě. Snažíme se o to i zařazením nových organických značek, vyrobených eticky. Snažíme se ukázat spotřebitelům, že existují udržitelnější možnosti a způsoby, aniž bychom byli povýšení nebo předstírali, že víme všechno. Doufáme, že inspirujeme rodiny, k tomu aby se více rozhodovaly, a ukážeme jim všechny krásné produkty a alternativy, které jsou šetrné k přírodě a dětem. Společně tedy můžeme tuto planetu trochu vylepšit pro naše nejmenší.

sbíráme

Pokud máte nějaké předměty, které jsou připraveny na nové dobrodružství, rádi si je od vás vezmeme. Napište nám na info@bouandslun.com co nejvíce informací o předmětu. Na základě popisu poskytujeme odhad částky, kterou bychom vám za tyto položky zaplatili. Pokud jste s touto cenou spokojeni, zašleme vám přepravní štítek, abyste jej mohli (zdarma, pokud nám pošlete pět nebo více položek) zaslat k nám. Jakmile položky obdržíme, zkontrolujeme, zda jsou skutečně takové, jaké jste popsali, nebo zda mají nějaké nedostatky. Konečnou částku připíšeme na váš bankovní účet, či vám vystavíme voucher, který můžete použít na všechny položky v naší půjčovně.

šťastná planeta - šťastné děti

Oblečení a doplňky Bou pro kojence a novorozence nabízejí širokou škálu produktů, které přivítají nové členy rodiny na světě. Většina dětského oblečení je unisex a je vybrána tak, aby byla odolná, udržitelná a dědičná, ale také aby byla pohodlná, hravá a dobře vypadající s čistým a jednoduchým designem.

Chceme dát oblečení pro miminka nový život tím, že jej předáme nové rodině která si každý kus ještě užije. Módní průmysl poškozuje planetu znečištěním a plýtváním. Výroba textilu vydává více uhlíku než mezinárodní lety a námořní doprava dohromady. Jednoduchý závěr je, že produkce je příliš velká a výroba je nešetrná. Místo toho, abychom kupovali vše nové, můžeme trochu pomoci recyklací a opětovným použitím položek. Speciálně pro naše nejmenší. Mnohé z těchto oděvů se nosí jen několikrát, než z nich miminka vyrostou, takže jsou stále v dokonalém stavu a připraveny na druhé kolo. Chceme těmto předmětům dát druhý život tím, že je budeme předávat z rodiny do rodiny. Dohlížíme na to, co půjčujeme, a snažíme se začlenit i udržitelné značky. Protože konec konců by byl nejlepší scénář, kdybychom - jako svět - vyráběli pouze způsobem, který je nejméně škodlivý pro lidi a planetu, a tyto předměty bychom používali dokud nebudou opravdu opotřebované.
Pokud i vy máte doma některé kusy udržitelných značek pro miminka, rádi ji od vás odkoupíme. Společně můžeme tento svět trochu vylepšit. Milujte, milujte předměty z druhé ruky. Za Bou, s láskou Barbora

značky o které máme zájem

Gray Label, Mini Rodini, Engel Natur, Disana, MarMar, Bobo Choses, Tiny Cottons, Birds of Nature, Patagonia, Beton Studio, Facade, Co Label, Mingo Kids, Joha, Maed for Mini, Millk, Play up, Jamie Kay, Nadadelazos, Monkind

Všechny objednávky expedujeme do 2-5 dnů (pondělí – pátek), s výjimkou období špičky (Vánoce), kde to může trvat déle. K zasílání využíváme Zásilkovnu. Můžete také využít osobní vyzvednutí/vrácení dle domluvy na Vinohradech, Praha.

Zaslání setu zpět:
Vybrat si můžete z víze než 3800 poboček po celé ČR.
Není potřeba vypisovat adresu na krabici, štítek s adresou vytiskne a nalepí obsluha výdejny.

Jak na to?
Jednoduše odnesete balík na jakékoliv výdejní místo Zásilkovny, kde obsluze nahlásíte, že si přejete odeslat zásilku na BOUANDSLUN. Musíte jen sdělit naše identifikační číslo – 99468477. Obsluha si vytiskne štítek a ten nalepí na krabici, vy obdržíte potvrzení o předání zásilky.

Budu rád, když mě budete prát v pracím prášku s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, Planetu. Když se o mě budete šetrně starat, budu se spokojeně točit dál, tak mě prosím záměrně nepřešívejte ani neupravujte, nejlépe mě vraťte ve stavu, ve kterém jste si mě zapůjčili, samozřejmě s ohledem na běžné opotřebení.
Nemějte strach, se zapranou skvrnou si hravě poradíme, ale s ustřiženým rukávem už radost druhým neudělám. Na nic není záloha, protože si věříme.
Pokud jsem příliš malý a nebo moc velký, napište nám, velikost vám moc rádi vyměníme.
Chceme společně s vámi najít alternativu co nejdříve, tak nás prosím kontaktujte do 24 hodin ode dne, kdy vám byl balíček doručen.
25/6 – 10/7 MÁME DOVOLENOU. Veškeré objednávky vyřídíme po a nebo předtím. PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO <3
This is default text for notification bar